طرح توجیهی یک ابزار بسیار قدرتمند و موثر در پیشرفت یا شکست یک فعالیت اقتصادی می باشد، که با تمرکز و امکان سنجی از روند خرید و فروش در بازارهای سرمایه و چالش هایی که انواع طرح های اقتصادی با آن ها مواجه می شوند، میزان موفقیت و شکست پروژه را تخمین و با استفاده از نمودارهای آماری قابل استناد به نمایش مشتریان می گذارند. با اینکه استفاده از این خدمات سابقه چندانی ندارد، و می توان این شرکت ها را در شمار مشاغل نوپا و تازه تاسیس قرار داد، اما به به دلیل آثار مثبتی که استفاده از این طرح ها در روند پیشرفت پروژه های اقتصادی به همراه دارند، به سرعت مورد پذیرش فعالان اقتصادی، سرمایه گزار ها و بانک ها قرار گرفت، بطوریکه امروزه بدون داشتن یک طرح توجیهی مستند و کارآمد نمی توان بنگاه های اقتصادی و موسسات مالی و اعتباری را برای شراکت و یا گرفتن تسهیلات مورد نیاز مجاب نمود. قیمت اجرای طرح توجیهی در موسسات مختلف متفاوت می باشد، اما در مجموع می توان این هزینه را در مقایسه با مزایایی که به همراه دارد بسیار مقرون به صرفه و ناچیز دانست.

اگر بخواهیم به صورت اجمالی به برخی از خدماتی که این طرح ها برای افراد به همراه دارند اشاره کنیم می توان به میزان مشارکت یا سرمایه گذاری اولیه، بزرگترین و مهمترین رقبای بازار، مشتریان اصلی و بالقوه، محل اجرای پروژه، هزینه های تامین مواد اولیه، زمان سود دهی و دوره بازگشت سرمایه اشاره کرد، که همه و همه یک دید بسیار خوب به کافرمایان می دهد، تا روند رسیدن به سود دهی خود را تسریع ببخشند.

شرکت ارائه خدمات طرح توجیهی مطصا از معتبرترین مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی در زمینه ارائه طرح توجیهی درانواع فعالیت های اقتصادی می باشد، که با مراجعه به وب سایت آن می توان از طرح های اجرایی و خدمات این شرکت در قبال مشتریان اطلاعات لازم را کسب نمود و در صورت نیاز از خدمات مشاوره ای آن نیز استفاده کرد.

طرح توجیهی یک گزارش جامع و مستند از نتایج و برآوردهای یک پروژه اقتصادی می باشد، و از جمله امتیازاتی است که در سالهای اخیر به یاری کافرمایان و سرمایه گزاران آمده تا ریسک سرمایه گزاری در زمینه های مختلف را به کمترین میزان آن برسانند. از مهمترین مزایایی که استفاده از طرح توجیهی جامع و مستند برای سرمایه گزاران و فعالان اقتصادی به همراه دارد می توان به شناخت صحیح بازار سرمایه،آشنایی با چالش های این بازار، وضعیت سرمایه گزاری رقیبان و غیره اشاره کرد، که به افراد کمک می کند تا با اطلاعات کامل فعالیت های خود را آغاز و سازماندهی نمایند و به بهترین روش ممکن تهدیدهای پیش روی خود را مدیریت نمایند. جذب سرمایه گزار و گرفتن تسهیلات لازم از بانک ها و صندوق های اعتباری یکی دیگر از اثرات مثبت استفاده از خدمات طرح توجیهی می باشد، زیرا این موسسات برای اعطاء تسهیلات به مدارک و مستندات معتبری احتیاج دارند. قیمت انجام طرح توجیهی در پروژه های مختلف متفاوت می باشد، و معولا برحسب وسعت پروژه ها، میزان سرمایه گزاری و جامعیت طرح بستگی دارد، به این معنی که به میزان وسعت و پیچیدگی پروژه ها قیمت انجام طرح توجیهی نیز افزایش می یابد.برای سفارش طرح توجیهی خشکشویی آنلاین به سایت مراجعه کنید. 

یک طرح توجیهی موفق در بازار سرمایه گزاری دارای سرفصل دهای بسیار زیادی می باشد، که برای مثال می توان به محل اجرای طرح، میزان ارزش محصول یا خدمات در بازارهای سرمایه گزاری، دوره بازگشت سرمایه و سوددهی اشاره کرد. این طرح ها را شرکت های معتبر تحقیقاتی و آماری که دارای کادری مجرب و حرفه ای از برترین اقتصاددانان، حسابداران، کارشناسان بورس و غیره می باشند، براساس آمار واقعی و تحیل بازار ارائه می دهند.

شرکت بزرگ خدماتی مطصا از معتبرترین و مجرب ترین شرکت های ارائه طرح توجیهی با مناسب ترین قیمت می باشد، که برای مشاهده نمونه کارهای این مرکز می توان به سایت آن مراجعه نمایند، و در صورت لزوم از خدمات مشاوره ای آن استفاده نمایند.

 تهران ، میدان تجریش ، خیابان جعفری ، پلاک ۳۶، طبقه اول ، واحد ۲ (بالاتر از تندیس) ، کدپستی: ۱۹۸۹۶۳۴۴۱۴      تلفکس : ۲-۲۲۷۵۰۸۱۱-۰۲۱
پست الکترونیک :  info@matsa.co

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

طرح توجیهی جامع و کارآمد
طرح توجیهی جامع و کارآمد
یکشنبه 29 تير 1399 در ساعت 15 : 15 دقیقه
تماس بگیرید
طرح توجیهی یک ابزار بسیار قدرتمند و موثر در پیشرفت
طرح توجیهی یک ابزار بسیار قدرتمند و موثر در پیشرفت
یکشنبه 29 تير 1399 در ساعت 14 : 57 دقیقه
تماس بگیرید
 ارائه طرح توجیهی کامل و مستند
ارائه طرح توجیهی کامل و مستند
یکشنبه 15 تير 1399 در ساعت 14 : 41 دقیقه
تماس بگیرید
اجرای طرح توجیهی
اجرای طرح توجیهی
دوشنبه 26 خرداد 1399 در ساعت 12 : 14 دقیقه
تماس بگیرید
دو مولفه ی طرح توجیهی
دو مولفه ی طرح توجیهی
دوشنبه 26 خرداد 1399 در ساعت 11 : 53 دقیقه
تماس بگیرید
درخواست طرح توجیهی
درخواست طرح توجیهی
چهارشنبه 7 خرداد 1399 در ساعت 10 : 14 دقیقه
تماس بگیرید
مشاوره تخصصی طرح توجیهی
مشاوره تخصصی طرح توجیهی
دوشنبه 15 ارديبهشت 1399 در ساعت 15 : 50 دقیقه
تماس بگیرید
پروژه های طرح توجیهی
پروژه های طرح توجیهی
دوشنبه 15 ارديبهشت 1399 در ساعت 15 : 40 دقیقه
تماس بگیرید
سفارش طرح توجیهی با بودجه ی کم
سفارش طرح توجیهی با بودجه ی کم
ﺳﻪشنبه 2 ارديبهشت 1399 در ساعت 11 : 52 دقیقه
تماس بگیرید
قیمت طرح توجیهی
قیمت طرح توجیهی
ﺳﻪشنبه 2 ارديبهشت 1399 در ساعت 11 : 40 دقیقه
تماس بگیرید
سفارش طرح توجیهی
سفارش طرح توجیهی
ﺳﻪشنبه 2 ارديبهشت 1399 در ساعت 11 : 17 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 11 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
یکشنبه 29 تير 1399 در ساعت 14 : 57 دقیقه
تعداد بازدید : 44
نمایش همه
علاقه مندی ها ()