کوره پخت لعاب یکی از کاربردی ترین وسیله های صنعتی است. این نوع کوره بر مبنای نوع قطعات و کاربرد با گنجایش های مختلف ساخته می شود. بیشترین کاربرد این کوره پخت برای تولید انواع ظروف لعاب دار می باشد. ساخت کوره های پخت لعاب در کارگاه های کوچک و بزرگ ساخت ظروف چینی و سرامیکی که نیاز به لعاب نسوز و مقاوم دارند، صورت می گیرد. در نتیجه اگر در حوزۀ ساخت ظروف سفالی فعالیت دارید، می توانید متناسب با ظرفیت تولید و همچنین فضای کارگاه، سفارش ساخت کوره پخت لعاب با گنجایش بالا را داشته باشید. ساخت ظروف سفالی و چینی به تنهایی دوام ظروف را ارتقاء نمی بخشد، بلکه استفاده از لعاب است که موجب افزایش طول عمر ظروف می شود. به همین منظور از وسیلۀ کوره برای پخت لعاب سرامیکی و چینی استفاده می شود که علاوه بر بهبود جلوۀ ظاهری و درخشندگی ظروف، میزان استحکام ظروف را بیش از پیش افزایش می دهد. به دلیل تعدد صنایعی که در حوزۀ ساخت ظروف سفالی فعالیت دارند، برخی از شرکت ها در زمینۀ ساخت انواع کوره پخت لعاب در تهران و شهرستان ها فعالیت می کنند.

ساخت کوره های پخت لعاب

بدین وسیله برای بهبود عملکرد و توسعۀ حجم تولید محصولات لعاب دار، می توانید متناسب با ظرفیت تولید و همچنین گنجایش کارگاه، سفارش ساخت کوره های پخت لعاب را به همراه کنترل دما و زمان به همراه گارانتی داشته باشید.

همانطور که می دانید استفاده از لعاب علاوه بر جنبۀ افزایش دوام و ماندگاری محصولات سفالی، به منظور افزایش ضخامت و همچنین زیبایی ظاهری ظروف نیز به کار برده می شود. معمولاً لعاب به صورت دوغاب می باشد که برای پوشش خلل و فرج های بدنۀ سفالی محصولات استفاده می شود. یکی دیگر از ویژگی های بارز و قابل توجه لعاب کاری، عایق سازی محصولات سفالی نسبت به آب و قابلیت نسوز شدن می باشد. با توجه به کاربرد گسترده و اهمیت استفاده از ظروف سفالی لعاب دار، برخی از شرکت های معتبر در صدد ساخت کوره های پیوسته و باکس پخت لعاب برآمدند تا بدین وسیله بتوانند سرعت عمل انجام فرآیند تولید ظروف لعاب دار را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. میزان ظرفیت دستگاه بر اساس کیلوگرم، ابعاد طول، عرض و ارتفاع دستگاه کوره، طول کلی زنجیر و ماکزیمم مقاومت حرارتی منطقه پخت از جمله موارد مهم و کاربردی در سفارش ساخت کوره های پخت لعاب و دیگر کوره های گازی می باشد.

فروش بهترین کوره صنعتی

فروش بهترین کوره صنعتی توسط شرکت های سازنده و عرضه کنندۀ ماشین آلات صنعتی کوره امکان پذیر می باشد. در نتیجه مجموعه های تولیدی ظروف و محصولات مختلف صنعتی سفالی می توانند از مزایای دستگاه های کوره پخت لعاب برای سرعت بخشیدن به فرآیند لعاب کاری قطعات استفاده کنند. کوره به دلیل داشتن گرمایش بالا به راحتی نمی توان از آن استفاده نمود، بلکه نیاز به یکسری تجهیزات ضروری دارد که به واسطۀ آن بتوان با دستگاه کوره کار کرد. ترمومتر دیجیتال، شابلون چرخکاری، انبر فولادی متری راکو، ترمو کوپل با غلاف سرامیکی و ... از جمله لوازم جانبی است که هنگام کار کردن با دستگاه های کوره لعاب کاری به کار برده می شوند. بنابراین با استفاده از این ادوات به راحتی می توان قطعات و ظروف سفالی را به داخل کوره منتقل نمود.

خرید کوره پخت لعاب با بهترین قیمت برای کلیۀ صنعت گران فراهم می باشد. در نتیجه مجموعه های کوچک و بزرگ می توانند متناسب با توان مالی و حجم تولید قطعات لعاب دار، درخواست ساخت و خرید مناسب ترین کوره پخت لعاب را داشته باشند.

مرکز کوره سازان شرق یکی از مجموعه های فعال و با سابقه در حوزۀ ساخت انواع کوره پخت لعاب در اندازه های مختلف فعالیت دارند و امکان ارائه خدمات به متقاضیان سراسر کشور دارند.

آدرس : تهران جاده آبعلی منطقه صنعتی کمرد خیابان صنعت خیابان موسوی

ایمیل:info@ kssfurnace.com

شماره تماس : 09201602600

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

خرید کوره پخت لعاب با بهترین قیمت
خرید کوره پخت لعاب با بهترین قیمت
دوشنبه 10 شهریور 1399 در ساعت 17 : 12 دقیقه
تماس بگیرید
خرید بهترین کوره گازی
خرید بهترین کوره گازی
دوشنبه 10 شهریور 1399 در ساعت 16 : 57 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 2 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
دوشنبه 10 شهریور 1399 در ساعت 17 : 12 دقیقه
تعداد بازدید : 308
نمایش همه
علاقه مندی ها ()