آموزش لازمۀ رشد فکری و ذهنی افراد می باشد و به نوعی انسان همواره در حال آموزش است. رفتن به مدرسه و درس خواندن از جمله فعالیت هایی است که کودکان از هفت سالگی آغاز می کنند و با بزرگتر شدن آنها، سطح درک و شعور افراد بیشتر می شود و نیازمند به فراگیری دروس بیشتر و جامع تر دارند. پیشرفت تکنولوژی و گسترش فضای اینترنت موجب شده تا سیستم  آموزش مجازی در کنار آموزش حضوری همسو شود. بدین وسیله افرادی شرایط جسمانی و موقعیت مکانی که از آن برخوردار هستند، نتوانند در مدارس حضور پیدا کنند. بدین وسیله ارائه خدمات آموزش مجازی یا همان غیر حضوری بتواند این فاصله را از بین برده و شرایط لازم برای ادامه تحصیل برای کلیۀ دانش آموزان مهیا شود.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها یکی از اولین مدارس آموزش مجازی است که توانسته فعالیت خود را با موفقیت آغاز نماید. این مجموعۀ معتبر بیش از یک دهه است که توانسته فعالیت خود را آغاز نماید و سالانه دانش آموزان متعددی از طریق این مدرسۀ مجازی توانسته اند تحصیلات خود را ادامه دهند.

استقبال از راه اندازی سیستم آموزش مجازی

همانطور که از ابتدای مطالب پست بدان اشاره نمودیم، علت اصلی استقبال از راه اندازی سیستم آموزش مجازی، عدم حضور فیزیکی در مدارس است چون برخی از دانش آموزان که در مناطق دور افتاده در حال زندگی هستند و یا متأسفانه از نظر جسمی با مشکلاتی روبرو هستند و نمی توانند در اجتماع حضور پیدا کنند، به سهولت می توانند از نظام آموزش از راه دور بهره مند گردند.

برای اطلاع یافتن از شرایط ثبت نام آموزش از راه دور مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها، می توانید با دفتر آموزش تماس حاصل فرمائید و یا از طریق وب سایت رسمی مجموعه با واحد آموزش مجموعه ارتباط برقرار کنید.

 مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها 

 آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598

واحد دبی
00971585951700
00971589099791

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 808
نمایش همه
علاقه مندی ها ()