مدرسه آنلاین ، محل مناسبی برای تدریس از راه دور به شمار می رود. در همین راستا، کشورهای توسعه یافته تلاش می کنند با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارند، بتوانند از بستر اینترنت برای گسترش علم و دانش به مناطق مختلف بهره گیرند. به نوعی، نسبت به گذشته می توان از تکنولوژی پیشرفته برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف استفاده نمود. چندین سال است که شاهد راه اندازی  مدرسه آنلاین در مقاطع تحصیلی مختلف هستیم و این مسئله شرایطی را بوجود آورده که دانش آموزان در مناطق محروم نیز تنها با در اختیار داشتن اینترنت و دستگاه های هوشمند موفق به ادامه تحصیل گردند. بیش از سی سال است که مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها با ارائه آموزش مجازی، توانسته اند شرایط مناسبی برای تحصیل بسیاری از دانش آموزان مستعد فراهم آورند.

مدرسه آنلاین و مزایای آن

به طور کلی، چنین سیستمی از نرم افزار مخصوص استفاده می نمایند، تا بدین وسیله بتوانند شرایط مناسبی را برای ارتباط از راه دور میان دانش آموزان، معلمین و همچنین والدین فراهم آورند. بنابراین اگر به دنبال استفاده از چنین تسهیلاتی هستید و قصد ثبت نام فرزندتان در مدرسه آنلاین را دارید، بایستی اطلاعات جامع نسبت به شهریه خدماتی که ارائه داده می شود، دریافت نمائید. سیستم های آموزشی با ارائه ی  دوره آموزش مجازی به دلایل متنوعی تلاش می کنند از بستر اینترنت و فضای مجازی برای افزایش سطح آگاهی افراد در مقاطع تحصیلی متفاوت استفاده نمایند.

اگر قصد ثبت نام فرزندتان در مدرسه آنلاین را دارید، می توانید متناسب با ردۀ سنی آنها در مقاطع تحصیلی مناسب از چنین سیستمی بهره مند گردید. جهت کسب اطلاعات تخصصی بیشتر و در نهایت ثبت نام در مدرسه آنلاین در مقطع تحصیلی متوسطه می توانید با کادر آموزشِ مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها تماس حاصل فرمائید.

مزیت اصلی در ارائه خدمات آموزش از راه دور و ثبت نام در مدرسه آنلاین، انعطاف پذیری در سیستم آموزشی می باشد. چنین مزیتی، باعث گردیده تا آموزگاران برای ارائه چنین خدماتی تشویق شوند تا سطح آموزش خود را ارتقاء داده و شرایط مناسب تری را برای افزایش سطح آگاهی دانش آموزان فراهم سازند. بدیهی است، ثبت نام در مدرسه آنلاین نیاز به حضور فیزیکی در کلاس های درس ندارد. بنابراین دانش آموزان و همچنین آموزگاران می توانند روند یادگیری را متناسب با برنامه شخصی خود تطابق دهند. مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها توانسته با بهره گیری از کادر آموزش متخصص، موفق به ارائه خدمات آموزش مجازی در مقطع تحصیلی متوسطه شوند و بهترین شرایط آموزشی را بدون محدودیت حضور فیزیکی در مدرسه فراهم آورند.

اهمیت راه اندازی مدرسه آنلاین

بعضی از والدین قادر هستند، برنامه های خود را برای کمک به فرزندان خود در سیستم آموزش مجازی تنظیم کنند که البته ممکن است برای والدین کمی دشوار باشد. در حالت کلی، ارائه خدماتی که از سوی مدرسه آنلاین به دانش آموزان ارائه داده می شود، می تواند موقعیت مناسبی را برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها فراهم آورد. در نتیجه متناسب با شرایط حال حاضر که شاهد گسترش بستر اینترنت در داخل کشور هستیم، استفاده از امکانات بروز منطبق بر سیستم آموزش سراسری کشور، توسط مدرسه آنلاین می تواند به پیشرفت تحصیلی شما در مقاطع تحصیلی بالا کمک کند.

در کلاس های مدرسه آنلاین، دانش آموزان به سهولت می توانند از چنین سیستم آموزشی به بهترین شکل ممکن استفاده نمایند. بدین وسیله موقعیت مناسبی برای فرزندتان می توانید فراهم آورید ، تا بدون حضور فیزیکی در مدرسه، دورۀ تحصیلی مورد نظر خود را بگذرانند. به طور کلی، سیستم آموزش از راه دور تنها به اینترنت، گوشی هوشمند و یا کامپیوتر وابسته است. بدین وسیله شاهد گسترش فعالیت مدرسه آنلاین در سراسر کشور و همچنین ایران هستیم. مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها چندین سال است که فعالیت خود را در عرصۀ آموزش مجازی آغاز نموده اند و آمادۀ ارائه بهترین خدمات به همشهریان هستند.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها  

 آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598
واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 146
نمایش همه
علاقه مندی ها ()