آموزش مجازی در سطح جهانی، در حال گسترش است و این مسئله باعث گردیده در دهه های اخیر شاهد راه اندازی مدرسه آنلاین در سیستم آموزش دولتی و خصوصی باشیم. بیش از چهل سال از راه اندازی مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها در ایران می گذرد و توانسته اند با بهره گیری از آموزگاران مجرب و همچنین تجهیزات دیجیتالی و بستر پهناور اینترنت، خدمات ارزنده ای در حوزۀ آموزش مجازی به دانش آموزان مستعد ارائه دهند. دلایل مختلفی وجود دارد که باعث گردیده شاهد گسترش خدمات آموزش از راه دور در ایران باشیم و بدین وسیله سطح کیفیت آموزش را نسبت به گذشته ارتقاء دهیم.

شرح مسئولیت سیستم آموزش مجازی

سیستم آموزش مجازی دارای وظایف و مسئولیت هایی هستند که باعث گردیده در ادامۀ پست به برخی از آنها اشاره مختصر داشته باشیم تا بیشتر به اهمیت ارائه چنین خدماتی آگاه شوید :

  • پشتیبانی روانشناختی و اجتماعی : به دلیل اینکه دانش‌آموزان در محیط خانگی یادگیری مشغول به کار هستند، سازمان‌های آموزشی باید پشتیبانی روانشناختی و اجتماعی مناسب برای آن‌ها فراهم کنند.
  • ارتقاء تعاملات معلم-دانش‌آموز : برقراری تعاملات مثبت و مفید بین معلمان و دانش‌آموزان در سیستم آموزش مجازی نقش بسیار مهمی در فرآیند یادگیری دارد.
  • حفظ حقوق و حریم خصوصی : سازمان‌های آموزشی باید مسئول حفظ حقوق و حریم خصوصی دانش‌آموزان در استفاده از سیستم آموزش مجازی باشند.

این مسئولیت‌ها تنها چند نمونه از وظایف و مسئولیت‌های سازمان‌های آموزشی در ساماندهی سیستم آموزش از راه دور در مقطع تحصیلی پایین هستند. به علاوه، هر کشور و سازمان آموزشی خاص، وظایف خود را براساس نیازها و شرایط خود تعریف خواهد کرد. جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در سیستم آموزش مجازی بایستی با مدارس آنلاین در ارتباط باشید. کادر آموزش در مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها همواره آمادۀ پاسخگویی به پرسش های شما والدین گرامی می باشند.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها از اولین مدارسی است که توانست فعالیت خود را به سمت و سوی آموزش مجازی سوق دهد و بدین ترتیب با بهره گیری از دانش آموزگاران متعهد و همچنین بستر اینترنت پهناور و پر سرعت موفق به برگزاری کلاس آنلاین و به طور کلی، ارائه خدمات آموزشی به صورت غیر حضوری گردند. بنابراین والدینی که نمی توانند از سیستم آموزش حضوری برای ارتقاء تحصیل فرزندانشان استفاده کنند، ثبت نام در سیستم آموزش مجازی و مدرسه آنلاین می تواند مانع از ترک تحصیل آنها گردد.

اهداف مهم سیستم آموزش مجازی

راه‌اندازی یک سیستم آموزش مجازی می‌تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند برای ارائه  آموزش از راه دور و یادگیری در هر صنعت یا حوزه‌ای مورد استفاده قرار گیرد. اهداف مهم در راه‌اندازی یک سیستم آموزش مجازی عبارتند از :

  • دسترسی آسان : ایجاد یک سیستم آموزش مجازی با هدف فراهم کردن دسترسی آسان به منابع آموزشی برای هر کسی، هر جای دنیا و در هر زمانی.
  • انعطاف‌پذیری : فراهم کردن یک سیستم آموزش مجازی انعطاف‌پذیر که به افراد اجازه می‌دهد به تناسب با نیازهای خود برنامه‌ریزی زمانی و محتوای آموزشی خود را انتخاب کنند.
  • تعامل : ایجاد فرصت برای تعامل فعال بین دانشجو و محتوای آموزشی، همکاران و اساتید در یک محیط آموزشی مجازی
  • ارزیابی : امکان فراهم کردن ابزارهای ارزیابی و بازخورد برای دانشجوها به منظور اندازه‌گیری پیشرفت و تسهیل فرآیند یادگیری.
  • پشتیبانی : فراهم کردن پشتیبانی فنی و آموزشی برای دانشجوها و مدرسان به منظور حل مشکلات فنی و استفاده بهینه از سیستم.

مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها با تأکید بر این اهداف، راه‌اندازی یک سیستم آموزش مجازی موفق را مؤثر در فرآیند یادگیری و توسعه حرفه‌ای دانش آموزان تشخیص می دهد. بنابراین دانش آموزان مستعد با تأمین تجهیزات مورد نیاز می توانند برای ثبت نام در مدرسه آنلاین اقدام نمایند.

 مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها  

 آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه: 02122383272

02122383598
واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 130
نمایش همه
علاقه مندی ها ()