هم اکنون در سطح بازار شاهد تولید انواع ذغال منجمله ذغال لیمو هستیم که باعث گردیده جهت مصارف گوناگون بتوان محصول با کیفیت و کاربردی را خریداری نمود. از ذغال لیمو می توان برای مصارف پخت و پز، گرمایش و همچنین راه اندازی قلیان استفاده نمود. انتخاب نوع ذغال مبتنی بر مصرفی که دارد، صورت می گیرد. به عنوان مثال، جهت پختن کباب خرید ذغال لیمو قلم بیش از ذغال لیمو سکه ای مورد استقبال قرار گرفته می شود. سالار سوز جنوب به عنوان یکی از فروشندگان ذغال در بازار، انواع ذغال لیمو با کیفیت را عرضه می کنند.

مراحل تولید ذغال لیمو مرغوب

در طی 5 مرحله استاندارد، تولید ذغال لیمو صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که با پیشرفت تکنولوژی، شرایط مناسبی برای تولید ذغال به صورت صنعتی و توسط کوره های صنعتی مهیا شده است. در نتیجه ممکن است هنگام خرید ذغال لیمو با تمایز بارز محصولات در سطح بازار روبرو خواهید شد. روند تولید زغال لیمو به شرح زیر است:

  • ابتدا تکه های چوب درختان مرکب خشک در ابعاد متفاوت برش داده می شوند.
  • در گام دوم، تکه های چوب درون کوره های سنتی و یا صنعتی، به نوعی محیط خلاء قرار گرفته می شود.
  • سپس نوبت به اسیدزدایی از چوب درختان است. به عبارتی سرکه خاصی از چوب لیمو خارج می شود که می توان از آن برای آفت کشی در صنعت کشاورزی استفاده نمود.
  • در گام چهارم، میزان درصد خلوص کربن مورد بررسی قرار گرفته می شود و گازهای خروجی از کوره وارد فیلتراسیون می گردد.
  • گام انتهایی تولید ذغال لیمو، اختصاص به کربونیزاسیون پیدا می کند و میزان کیفیت ذغال از سوی تولید کننده مورد بررسی قرار گرفته می شود.

با توجه به ویژگی های ظاهری و ساختاری که این نوع ذغال دارد، قیمت فروش ذغال لیمو در سطح بازار متفاوت تعیین می گردد.

 

ذغال لیمو یکی از انواع زغال پرفروش موجود در بازار به شمار می رود. تا کنون برای عموم افراد پیش آمده که نیاز به تهیه ذغال داشته باشند چون جزء محصولات کاربردی است که جهت تأمین منبع انرژی می توان از آن استفاده کرد. در حالت کلی، جهت مصارف پخت و پز و استفاده از قلیان می توان اقدام به خرید ذغال لیمو نمود. تنوع ذغال موجود در بازار، باعث گردیده راحت تر بتوان ذغال لیمو خریداری نمود. سالار سوز جنوب چندین سال در عرصه فروش لاستیک فعالیت خود را آغاز نموده اند.  

بررسی نکات مهم در خرید ذغال لیمو

در صورت تمایل به خرید ذغال لیمو، بررسی کیفیت تکه های ذغال و همچنین شکل ظاهری آن برای خریدار ضرورت دارد. با انتخاب ذغال مناسب، می توانید تجربه بهتری از مصارف این محصول داشته باشید. تعددی تنوع زغال لیمو در سطح بازار، شرایط مناسب تری را برای افراد مختلف فراهم می آورد. بدین وسیله صرفه جویی در هزینه برای مصرف کننده بوجود می آورد. با انتخاب ذغال با کیفیت، مصارف مورد نظر برای شما تسهیل می گردد و حرارت مورد نیازتان را تأمین می کند.

از روش‌های متفاوت برای تولید زغال لیمو استفاده می کنند و به همین دلیل کیفیت ذغال های موجود در بازار متفاوت است. لذا هنگام خرید ذغال لیمو بایستی از فروشندگان معتبر محصول مورد نیازتان را تأمین کنید. بررسی کیفیت پیش از قیمت ذغال لیمو، در انتخاب این محصول حائز اهمیت است و خریداران متناسب با مصارفی که دارند، توجه کافی نسبت به این موضوع مهم دارند. در حالت کلی، ذغال کباب، زغال قلیان، زغال سفره خانه ها و ... را می توانید از نوع ذغال لیمو انتخاب کنید.

از ویژگی های بارز ذغال لیمو درجه یک می توان به تولید حرارت یکنواخت، بوی مطبوع، عدم تولید دود و گاز سمی اشاره نمود. البته همواره بر این موضوع مهم تأکید می شود که مصارف ذغال بایستی در فضای باز ساختمان صورت بپذیرد.

سالار سوز جنوب 

آدرس : تهران _ شهران_ بلوار کوهسار_ جاده امام زاده داود_ سولقان_ کشار_ کشار سفلی _انبار سالارسوز جنوب

تلفن :44394826-021   -    09125309837

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 61
نمایش همه
علاقه مندی ها ()