واحد گشت از جمله مراکزی است که به صورت تخصصی در زمینه تأمین ناوگان اتوبوس بین شهری و خارج شهر به صورت کاملاً خصوصی، خدمات اجاره اتوبوس دربستی را به همشهریان خود ارائه می دهند. موقعیت های گوناگونی رخ می دهد که باعث گردیده تعدادی از افراد به صورت دسته جمعی عظم سفر و یا تردد در سطح شهر برای انجام دادن کار خاصی را داشته باشند. به همین دلیل راه اندازی مراکز  واحد گشت  توانسته، شرایط را برای ارائه سرویس و خدمات مرتبط به ایاب و ذهاب و به نوعی وسیله نقلیه مناسب از جمله اتوبوس دربستی را در اختیار متقاضیان قرار دهند. واحد گشت تهران دارای سابقه طولانی و بلند مدت در حوزه کرایه اتوبوس دربستی می باشند. ارگان های مختلف و همچنین عموم افراد می توانند با آسودگی خاطر اتوبوس مورد نیاز خود برای ترددهای گروهی را اجاره کنند.

تأمین خدمات از مرکز واحد گشت مطمئن

یکی از موارد مهم و اساسی که بایستی پیش از دریافت خدمات واحد گشت در نظر بگیرید، اطمینان یافتن از اعتبار مرکز ارائه دهنده سرویس و همچنین با اخلاق بودن راننده و در عین حال عدم وجود نقص فنی اتوبوس مورد کرایه می باشد. البته لازم به ذکر است که وقتی از مراکز معتبر واحد گشت، اقدام به کرایه اتوبوس دربستی می نمائید، قطعاً کلیه عوامل در نظر گرفته می شود و اعتبارشان در برابر مشتریان حفظ می گردد.

میزان ظرفیت صندلی اتوبوس، مدت زمان اجاره اتوبوس، امکانات رفاهی وسیله نقلیه و همچنین میزان مسافت موارد مهم و اساسی هستند که نقش اساسی بر روی محاسبه قیمت واحد گشت خواهد داشت. در نتیجه افرادی که تمایل به دریافت خدمات از مراکز واحد گشت معتبر دارند، با بیان هر کدام از موارد مذکور، می توانند با اطمینان خاطر از هزینه اجاره اتوبوس دربستی مطلع گردند. در حال حاضر از طریق واحد گشت تهران می توانید برای اجاره اتوبوس معمولی و یا ویژه (VIP) اقدام کنید.

 

واحد گشت یکی دیگر از مراکز ارائه دهنده خدمات مرتبط به امور حمل و نقل شهری محسوب می گردد. با این تفاوت که دارای سیستم مدیریتی خصوصی بوده و هر مرکز واحد گشت می تواند متفاوت از یکدیگر خدمات مربوطه را به مشتریان خود ارائه دهند. این چنین جهت اجاره اتوبوس دربستی، ضرورت دارد که از  معتبر بودن آن مجموعه واحد گشت اطمینان حاصل کنید. واحد گشت تهران از اعتبار و سابقه‌ی طولانی در عرصه خدمات و سرویس اتوبوس دربستی برخوردار هستند. در نتیجه شرکت‌ها، کارخانجات، مدارس، عموم افراد، برگزارکنندگان مراسم تشریفاتی و بهشت زهرا به سهولت قادر به اجاره اتوبوس دربستی از این مجموعه واحد گشت معتبر و دارای سابقه می باشند.

ویژگی های واحد گشت معتبر

از نشانه‌های معتبرترین مراکز واحد گشت می توان به موارد مهم زیر اشاره نمود که عبارتند از:

  • تعهد به وظایف خود
  • در اختیار گذاشتن انواع اتوبوس معمولی و ویژه
  • در اختیار داشتن رانندگان متعهد و خوش برخورد
  • مسئولیت پذیری نسبت به حفظ امنیت مسافرین
  • ارائه بهترین پیشنهادات متناسب با نیاز مشتریان
  • بهره گیری از ناوگان اتوبوس ایمن با رعایت اصول معاینه فنی

این چنین افرادی که تمایل به اجاره اتوبوس دربستی برای امور گردشگری، رفتن به بهشت زهرا، حضور در مراسم تشریفاتی، شرکت در همایش ها و کنفراس ها، سرویس رفت و برگشت و ... دارند، می توانند از خدمات حرفه ای که مرکز واحد گشت تهران ارائه می دهند بهره‌مند گردند. بررسی کلیه موارد مذکور و به نوعی کسب اطلاعات مکفی نسبت به تنوع خدماتی که می توانند دریافت کنند، می تواند به شما اطمینان خاطر دهد که مرکز واحد گشت مناسبی را برای سرویس‌گیری انتخاب نموده‌اید. در عین حال توافقات مهم منجمله قیمت کرایه اتوبوس دربستی پیش از هر مسئله دیگری حائز اهمیت است و بایستی از سوی افراد مختلفی که تمایل به دریافت چنین خدماتی هستند، بایستی در نظر گرفته شوند.

آدرس: تهران، خیابان طالقانی ، خیابان ملک الشعرای بهار ، پلاک 14 ، طبقه سوم 

از مراجعه حضوری بدون هماهنگی قبلی معذوریم.

تلفن های تماس: 88815169 & 88813689
وبسایت :

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 40
نمایش همه
علاقه مندی ها ()