قرص کلر آنزیم‌دار ترکیبی برای ضد عفونی آب استخر ها می‌ باشد. همانطور که می‌ دانید در آب استخر ها انواع جلبک، باکتری و میکروارگانیسم‌ ها رشد می‌ کنند. استفاده از قرص کلر برای استخر های پیش ساخته یا بتنی موجب می‌ شود تا از رشد موجودات جلوگیری شود. قرص کلر آنزیم‌ دار از رایج‌ ترین ترکیبات برای ضدعفونی استخر ها می‌ باشد. تولید قرص کلر آنزیم‌ دار توسط شرکت‌ های مختلف انجام می‌ گیرد و به همین دلیل نیاز است که در خرید قرص کلر آنزیم دار نوع با کیفیت آن را تهیه کنید.

خرید قرص کلر آنزیم‌دار

امروزه خرید و فروش قرص کلر آنزیم‌ دار بسیار زیاد شده است. همچنین این قرص‌ ها در انواع ساده و آنزیم‌دار برای ضدعفونی آب به کار می‌ روند. برای خرید قرص کلر آنزیم‌ دار از طریق این سایت می‌ توانید انواع قرص کلر با کیفیت را با قیمت ارزان تهیه کنید. برای استفاده از قرص کلر نیاز است که از تجهیزات مختلف استفاده شود. به این صورت که از دستگاه کلوریناتور، اسکیمر و غیر استفاده می‌ شود. قیمت قرص کلر آنزیم‌ دار نسبت به قیمت قرص کلر ساده بیشتر است زیرا در قرص کلر آنزیم‌ دار انواع آنزیم برای کارایی بیشتر در ضد عفونی کنندگی آب استفاده شده است. در این مجموعه، فروش قرص کلر آنزیم دار با کیفیت بسیار عالی ارائه می‌ شود و از طریق این مجموعه می‌ توانید خرید قرص کلر آنزیم دار را با بهترین قیمت انجام دهید. فروش قرص کلر آنزیم‌ دار و سایر تجهیزات مورد نیاز برای تصفیه آب از طریق مجموعه به صورت اینترنتی ارائه می‌ شود. برای خرید قرص کلر آنزیم دار از طریق شرکت جهان امید مهر آتنا می‌ توانید بهترین انواع قرص کلر آنزیم‌ دار را تهیه کنید. این مجموعه بهترین انواع قرص کلر را با مناسب ترین قیمت ارائه می نماید.

قرص کلر آنزیم‌ دار از انواع قرص‌ های کلر برای گند زدایی و میکروب زدایی آب استخر ها می‌ باشد. قرص کلر آنزیم‌ دار در اندازه‌ های مناسب برای شناور های پلاستیکی ، فیدر های اتوماتیک و پمپ تصفیه آب می‌ باشد. استفاده از این قرص‌ ها به منظور تصفیه‌ سازی آب استخر ها و جلوگیری از رشد باکتری‌ ها و میکروب‌ ها می‌ باشد. برای جلوگیری از رشد جلبک‌ ها و باکتری‌ ها و آلودگی‌ های آب از قرص کلر آنزیم‌ دار می‌ توان بهره برد. قرص‌ های کلر آنزیم‌ دار در انواع ۹۰ درصد و قرص کلر ساده در انواع ۷۰ درصد تولید می‌ شود. شرکت جهان امید مهر آتنا فروش قرص کلر آنزیم‌ دار را با بهترین کیفیت عرضه می‌ نماید.

 استفاده از قرص کلر آنزیم‌ دار

 به کارگیری قرص کلر آنزیم‌ دار به دو روش عمده صورت می‌ گیرد. استفاده از قرص کلر آنزیم‌ دار داخل مدار فیلتراسیون به وسیله ی کلرزن های خطی می‌ تواند انجام گیرد. همچنین استفاده از قرص کلر آنزیم‌ دار به وسیله شناور های قرص کلر انجام می‌ گیرد. از مزایای قرص کلر آنزیم‌ دار می‌ توان به حل شدن تدریجی آن در آب استخر اشاره کرد.بدین ترتیب نیازی نیست که به طور مداوم از قرص کلر آنزیم‌ دار در استخر ها استفاده شود و فرایند حل شدن آن به آرامی انجام می‌ شود. در استفاده از قرص کلر آنزیم‌ دار دقت داشته باشید که قرص کلر را با مواد شیمیایی مخلوط نکنید. این قرص‌ ها را در محیط‌ های مرطوب نگهداری ننمایید. همچنین قرص کلر آنزیم‌ دار در محیط خشک و خنک و دور از آفتاب باشد. از تماس قرص کلر با دست به چشم خودداری نمایید. قرص کلر دور از مواد قابل اشتعال نگهداری شود و از استشمام قرص کلر خودداری کنید. خرید قرص کلر آنزیم دار را از شرکت جهان امید مهر آتنا انجام دهید.

 

شرکت جهان امید مهر آتنا 

آدرس : تهران - سعادت آباد - خیابان کوهستان - خیابان احسان - پلاک 52 -واحد 2

شماره تماس :  02188848547 - 02188317033

 شماره همراه و واتساپ : 09121576285           

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 29
نمایش همه
علاقه مندی ها ()