مدارک اخذ ویزای تحصیلی هر کشوری متناسب با قوانین خود، اسنادی را برای اخذ ویزای تحصیلی از متقاضیان درخواست می‌ نماید. متقاضیان بر اساس شرایطی که دارند باید ابتدا بررسی کنند که آیا می‌ توانند شرایط لازم را برای مهاجرت به کشور مقصد فراهم نمایند یا خیر. برای اطلاع از شرایط لازم برای مهاجرت نیاز به راهنما دارید تا بتوانید هر یک از مراحل اخذ ویزا را در زمان کوتاه سپری کنید و بدین ترتیب با استفاده از مشاوره مهاجرت می توانید این اطلاعات را به دست آورید.  در ادامه می‌ خواهیم مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی را توضیح دهیم.

پاسپورت معتبر

 پاسپورت یکی از ملزومات سفر می‌ باشد. برای تحصیل در کشور های مختلف باید پاسپورت دارای اعتبار باشد. شرایط اخذ ویزای تحصیلی در برخی از کشور ها تا پایان مدت اعتبار پاسپورت می‌ باشد.

اثبات دانشجویی

برای اینکه به کشور مقصد و موسسه‌ ای که می‌ خواهید در آن تحصیل کنید اثبات کنید که دانشجو هستید باید از موسسه آموزشی که در آن تحصیل می‌ کنید تاییدیه دریافت کنید.

پذیرش تحصیلی

پذیرش تحصیلی تاییدیه‌ای است که از دانشگاه کشور مقصد باید دریافت نمایید و در مدارکتان آن را نگهداری کنید. همچنین از مدارک دیگر می‌ توان به گواهی پایان دوره متوسطه و ترجمه گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی و ترجمه گواهی پایان دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد با ترجمه رسمی ، فرم درخواست ویزا ، شناسنامه متقاضی و ترجمه و کپی آن، گواهی پشتیبان مالی، مدارک شغلی و سوابق شغلی، عکس رنگی پاسپورتی، انگیزه نامه، زندگینامه، آموزش زبان و غیره اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ مهاجرت تحصیلی از طریق مجموعه موسسه بین‌المللی راد می‌ توانید اطلاعات لازم را به دست آورید. این مجموعه با تجربه بالایی که در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کاری و غیره دارد می‌ تواند تمام اطلاعات لازم را به شما ارائه کند و برای اخذ ویزای تحصیلی شما را یاری رساند.

ویزای تحصیلی به معنای پیگیری آموزش و پرورش در کشور مقصد می‌ باشد. افراد زیادی برای مهاجرت به کشور های دیگر از طریق ویزای تحصیلی اقدام می‌ نمایند. افراد برای اینکه اخذ ویزای تحصیلی را انجام دهند باید از دانشگاه کشور مقصد پذیرش شوند. هر یک از کشور ها ، شرایطی را برای اخذ ویزای تحصیلی در نظر می‌ گیرد.شرایط تحصیلی در کشور ها یکسان نبوده و همین موجب شده محصلان برای بهره مندی از شرایط تحصیلی بهتر به مهاجرت روی آورند. 

شرایط اخذ ویزای تحصیلی

 هر یک از کشور ها قوانین مختلفی را برای مهاجرت در نظر می‌ گیرند و مدارکی را از مهاجران دریافت می‌ کنند. اداره مهاجرت هر کشوری شرایط و ضوابط مختلفی را برای اخذ ویزای تحصیلی در نظر دارد. این شرایط شامل حداکثر نمره معدل، توان مالی، مدرک زبان و غیره می‌ باشد. پشتیبان مالی یکی از موارد مهمی است که برای اخذ ویزای تحصیلی باید در نظر گرفته شود. پشتیبان مالی برای افراد بالای ۱۸ سال باید بتواند هزینه‌ های تحصیل و مخارج زندگی را تامین نماید. اما افرادی که دارای سن زیر ۱۸ سال هستند مدارک مالی سرپرستشان باید تامین کننده هزینه‌ های تحصیل و مخارج زندگی باشد. در صورتی که برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نموده‌ اید پذیرش یا عدم پذیرش درخواست ویزا تحصیلی با توجه به موارد مختلف انجام خواهد گرفت. مواردی مانند ملیت کشور مقصد ، دوره تحصیل موسسه یا دانشگاه مورد نظر، تمکن مالی و غیره از مواردی هستند که برای اخذ ویزای تحصیلی باید در نظر گرفته شود. موسسه بین المللی راد در مشاوره مهاجرت تمام موارد لازم برای اخذ ویزای تحصیلی را به شما اطلاع خواهد داد. این مجموعه یکی از مراکز معتبر و تخصصی در زمینه امور مهاجرتی است که بهترین خدمات رسانی را به مهاجرین عزیز ارائه می‌ نماید. با تماس با این مجموعه می توانید از مشاورین متخصص مشاوره مهارت دریافت کنید.

 

تلفن تماس :

44124814 - 44124815

44124850 - 44124921

44124937 -44124963

09335135236 - 09210901201

+ تلفن تماس دفتر انگلستان:

0044797913068 - 00447979808391

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 24
نمایش همه
علاقه مندی ها ()