فروش فن از خدمات مهم بنیس کمپانی به شمار می رود. این مجموعه معتبر متناسب با نوع سرمایه گذاری و تخصص خود، واردات و فروش انواع فن تهویه هوا را در داخل کشور انجام می دهند. بدین ترتیب صنایع مختلف با هدف راه اندازی سیستم های خنک کننده و تهویه مطبوع می توانند با دریافت لیست فروش فن از مراکز مربوطه، راحت تر قطعات مرتبط مورد نیاز خود را تهیه کنند. همواره انتخاب نوع فن بر روی عملکرد و طول عمر قطعات الکترونیکی تأثیر می گذارد.

انواع طبقه بندی فروش فن

فروش فن ها می تواند شامل چندین دسته بندی مختلف شود. برخی از انواع دسته بندی معمول فروش فن شامل موارد زیر می شوند:

  • اندازه: فروش فن بر اساس ابعاد شامل دسته های مختلف می شود، که می توان به فن های کوچک، متوسط و بزرگ اشاره کرد.
  • نوع حرکت: فن ها ممکن است دارای حرکت اکسیال (جابجایی هوا در خط مستقیم) یا حرکت مرکزی (جابجایی هوا در چرخه ی کروی) باشند. در نتیجه با بررسی لیست فروش فن، بایستی در انتخاب نوع آن توجه نمائید.
  • نوع نصب: طراحی فن ها به نحوی است که ممکن است قابلیت نصب در دیوار، سقف، روی زمین یا به صورت جمع و جور در دستگاه های الکترونیکی و سخت افزارها را داشته باشند.
  • کاربردهای خاص: برخی از انواع فن برای کاربردهای خاصی طراحی شده اند، در نتیجه فهرست فروش فن می تواند شامل انواع فن خنک کننده کامپیوتر، فن های صنعتی، فن های خورشیدی و غیره شود.
  • قدرت و سرعت: فن ها بر اساس قدرت و سرعت خود نیز ممکن است به دسته های مختلف تقسیم شوند، مانند انواع فن با قدرت و سرعت بالا یا فن های با قدرت کم و سرعت کم.

بنیس کمپانی در لیست فروش  فن Ebmpapst  محصولات متنوعی را در برندهای معتبر خارجی عرضه می کنند.

 

فروش فن شامل دسته بندی های متنوع می شود چون متناسب با نیازهای خاص در صنعت یا کاربردهای متفاوت بتوان محصول مناسبی را تهیه نمود. با تکنولوژی های مختلفی طراحی فن تهویه هوا صورت می پذیرد، به عنوان مثال می توان به فن های AC (جریان مستقیم) یا DC (جریان مستمر)، فن های بدون تسمه و غیره اشاره کرد. در نتیجه هنگام فروش فن، بایستی در انتخاب نوع فن جهت راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع توجه نمائید. از طریق بنیس کمپانی، قادر به خرید انواع فن تهویه هوا در برندهای آلمانی و غیره خواهید بود.

فروش فن اکسیال در مدل و سایزهای متفاوت

فروش فن آکسیال به منظور کاربری در محیط و سیستم های مختلف صورت می گیرد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سیستم های تهویه هوا: کاربرد فن های اکسیال را می توانید در سیستم های تهویه هوا مشاهده کنید چون هوای تازه را به داخل ساختمان جابجا می کند و باعث خروج هوای کثیف می شود.
  • سیستم های خنک کننده: فروش فن اکسیال حائز اهمیت است چون در سیستم های خنک کننده، مانند یخچال ها، کولرها و سیستم های تبرید، استفاده می شوند تا هوای گرم را از دستگاه خارج نموده و شرایط را برای خنک کردن و جابجایی هوا مهیا سازند.
  • صنایع الکترونیک: فن های اکسیال در صنایع الکترونیک برای خنک کردن قطعات الکترونیکی و جلوگیری از افزایش دما استفاده می شوند. از میان لیست فروش فن، باید در انتخاب نوع و سایز فن توجه نمود.

به طور کلی، در هر محیطی که نیاز به جابجایی هوا، خنک کردن یا تهویه باشد، نصب فن ضرورت دارد چون به افزایش طول عمر دستگاه ها و همچنین عملکرد سیستم ها کمک می کند. بنیس کمپانی دارای سابقه طولانی در حوزه فروش فن هستند که می توانند شما را در انتخاب و راه اندازی سیستم های راهنمایی کنند.

بنیس کمپانی 

 آدرس : تهران، لاله زارجنوبی، کوچه بوشهری، پاساژ تهران الکتریک، طبقه 3، واحد417

تلفن : 02133991726-02133993254-02133991767

فکس : 02133962420

ایمیل : Benis_company@yahoo.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 23
نمایش همه
علاقه مندی ها ()