فاکتورهای متعددی در ارائه خدمات آموزش از راه دور مطرح می شود که باعث افزایش تقاضا در این سیستم آموزشی گردد. هم اکنون متناسب با نیاز سیستم آموزشی در سطح جهانی، با بهره گیری از اینترنت توانسته اند تعاملات بیشتری را برای دانش پذیران و آموزگاران بوجود آورند. چندین دهه است که در داخل کشور، توسط مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها خدمات آموزش مجازی به دانش آموزان ارائه داده می شود. در طی این سال ها توانسته اند شرایط مناسب آموزشی را برای تعداد قابل توجهی از دانش آموزان، بدون محدودیت مکانی فراهم آورند.

سیستم آموزش از راه دور چگونه ارائه داده می شود؟

برای سیستم آموزش از راه دور، از امکانات و فناوری ‌های مختلف برای ارائه محتوا آموزشی، تعامل با شرکت‌کنندگان، ارزیابی عملکرد و همچنین خدمات پشتیبانی استفاده می ‌شود. برخی از امکانات و فناوری‌ های در سیستم ‌های آموزش از راه دور عبارتند از:

 • سامانه مدیریت آموزشی: سیستم ارزیابی دانش آموزان توسط چنین سامانه ای مورد بررسی قرار گرفته می شود تا بدین وسیله بتوانند شرایط مناسب آموزشی را برای تعداد قابل توجهی از دانش آموزان فراهم آورند.
 • ویدئوکنفرانس: با استفاده از نرم افزار خاص که توسط مدرسه آنلاین مشخص می گردد، برای برگزاری جلسات آموزشی زنده، کلاس ‌های آنلاین و جلسات تعاملی بسیار کارآمد می توان از امکانات سیستم آموزش از راه دور استفاده کرد.
 • پشتیبانی فنی: فراهم کردن خطوط پشتیبانی تلفنی، پست الکترونیکی یا چت آنلاین برای حل مشکلات فنی دانش آموزان در سیستم آموزش از راه دور به شمار می رود.
 • ابزارهای امنیتی: همواره از ابزارهای امنیتی برای حفظ امنیت داده ‌ها، جلسات آموزشی و حساب ‌های کاربری دانش آموزان در سیستم آموزش از راه دور استفاده می شود.

با استفاده از این امکانات و فناوری ‌ها، سیستم آموزش از راه دور به صورت کامل و کارآمد قابل اجرا و مدیریت خواهد بود و مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها به صورت عملی توانسته این قضیه را به اثبات برساند.

ایجاد فضای مجازی آموزشی با استفاده از وب‌سایت، پورتال یا بلاگ برای ارائه محتوا، منابع آموزشی و اطلاعات مربوط به دوره‌های آموزشی که البته شیوه تعاملات و تدریس در مدارس آنلاین متفاوت از سیستم های آنلاین دانشگاه ها و مراکز آموزشی دیگر می باشد. در حالت کلی، نحوه اجرای کلاس های آنلاین توسط مدرسه آنلاین یا همان مرکز آموزشی مشخص می گردد. بنابراین دانش آموزان در مقاطع تحصیلی متوسطه می توانند از امکانات سیستم آموزش از راه دور برای پیشرفت تحصیلی خود استفاده نمایند. در همین راستا، مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها تلاش نموده در حوزه آموزش از راه دور گام بردارد و این چنین فضای مناسبی را برای آموزش داده به دانش آموزان فراهم آورند.

اهداف سیستم آموزش از راه دور

لازم است که بدانید علت گسترش سیستم آموزش از راه دور، دنیا در حال تغییر و پیشرفت می باشد و ایجاد چنین تحولاتی باعث گردیده بر تعداد مدرسه آنلاین در داخل کشور افزوده شود. بدین ترتیب دانش آموزان نیز می توانند از سیستم آموزش مجازی برای پیشرفت تحصیلی و عدم ترک تحصیل خود استفاده نمایند.

 • ارزیابی و بازخورد: ارزیابی منظم عملکرد دانش آموزان و ارائه بازخورد سازنده برای بهبود روند آموزش و یادگیری ضرورت دارد.
 • حفظ امنیت: حفظ امنیت اطلاعات شخصی و داده‌ های آموزشی دانش آموزان در سیستم آموزش از راه دور، یک نکته حائز اهمیت می باشد.
 • پاسخگویی به نیازهای فردی: سیستم آموزش از راه دور به افراد این امکان را می ‌دهد که بر اساس نیازها و سطح دانش خود، منابع آموزشی مناسب را انتخاب کنند و برای یادگیری خود بهینه ‌سازی کنند.

امروزه بیش از گذشته شاهد استقبال از سیستم آموزش از راه دور یا همان آموزش مجازی هستیم چون موقعیت های زیر را برای والدین و دانش آموزان فراهم می آورد:

 • انعطاف‌پذیری
 • هزینه کمتر
 • ایجاد تعاملات بهتر
 • تخصیص زمان کافی به دانش آموزان
 • دسترسی آسان به مطالب آموزش داده شده

آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه(ثبت‌نام خارج از کشور): 02122383272
02122383598

شماره تماس واحد بزرگسال پسرانه / داخل کشور: 02122384524

واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 10
نمایش همه
علاقه مندی ها ()