آموزش مجازی یک رویکرد آموزشی است که از فناوری ‌های رایانه و اینترنت برای انتقال محتوای آموزشی و ارتباط با دانش آموزان استفاده می‌ کند. این تکنیک آموزشی به دلیل مزایایی همچون انعطاف‌پذیری بالا، دسترسی آسان، هزینه کمتر و امکانات تعاملی بیشتر، در حال جذب توجه بیشتری در سطح جهان می باشد. کشورهای مختلف همواره تلاش می کنند، در حوزه آموزش از راه دور گام بردارند.

امروزه ارتباطات مؤثر در دنیای مجازی گسترش پیدا کرده است و این مسئله باعث گردیده همچنان مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها به ارائه خدمات آموزش مجازی خود ادامه دهند.

شرح خدمات بهترین سیستم آموزش مجازی

در قسمت فوق به اهداف گسترش خدمات آموزش مجازی پرداختیم که این مسئله شرایط مناسبی را برای افزایش سطح آگاهی افراد در مقاطع تحصیلی مختلف فراهم نموده است. لازم به ذکر است که آموزش مجازی به دانش آموزان امکان می ‌دهد تا در زمان ‌ها و مکان‌ های مناسب برای خود آموزش ببینند و با توجه به شرایط شخصی خود به یادگیری بپردازند. علاوه بر آنکه خدمات آموزش مجازی در مدرسه آنلاین هزینه‌ های مربوط به حضور در کلاس‌ ها و حضور فیزیکی در مدرسه را کاهش می ‌دهد و در نتیجه برای دانش آموختگان هزینه‌ های تحصیل را کمتر می کند.

با استفاده از اینترنت، افراد به منابع و محتواهای آموزشی از هر کجا و هر زمانی، بدون نیاز به حضور فیزیکی در مکان خاص دسترسی پیدا می کنند. همچنین شاهد گسترش فناوری ‌های تعاملی در خدمات آموزش مجازی هستیم که امکان ارتباط بین دانش آموزان و آموزگاران مهیا می گردد و در نتیجه فرآیند یادگیری را تعاملی‌ تر می ‌کنند. آموزش از راه دور که توسط مدارس آنلاین به شهروندان ارائه داده می شود، به افراد علاقه مند به علم و دانش امکان می ‌دهد تا به منابع و محتواهای تخصصی در زمینه ‌های مختلف دسترسی پیدا کنند و دیگر اقدام به ترک تحصیل نکنند.

در حال حاضر بیش از گذشته شاهد فعالیت مدارس آنلاین در زمینه سیستم آموزش مجازی هستیم و مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها در این عرصه از سابقه فعالیت طولانی برخوردار است.

 

آموزش مجازی شرایط بهتری را در سیستم آموزشی در اقصی نقاط جهان فراهم نموده است. این چنین متناسب با نیاز، مدارس آنلاین در داخل کشور ایران فعالیت خود را آغاز نموده اند تا بدین وسیله بتوانند گامی مؤثر در پیشرفت تحصیلی افراد مختلف بوجود آورند. استفاده از سیستم آموزش مجازی، امکان حضوری فیزیکی افراد را به مدرسه کمتر می کند و در نتیجه سطح تعاملات میان دانش آموزان و آموزگاران ثابت باقی خواهد ماند. تجربیات مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها در حوزه خدمات آموزش مجازی، نشان داده است که شرایط مناسبی را برای عدم ترک تحصیل افراد فراهم آورده اند.

رویکرد نهایی سیستم آموزش مجازی

مزایای متعددی در زمینه خدمات آموزش از راه دور وجود دارد که باعث می گردد، دانش آموزان زیادی در این عرصه گام بردارند و تمایل به ثبت نام در مدرسه آنلاین داشته باشند. عمدتاً، آموزش مجازی رویکردهای زیر را دنبال می‌ کند:

  • انعطاف در آموزش دیدن: دانش آموزان می ‌توانند در زمان‌ های مناسب برای خود در کلاس آموزشی آنلاین حضوری پیدا کنند و به تناسب با زمان و شرایط شخصی خود به آموزش بپردازند.
  • سهولت در دسترسی به مطالب آموزشی: دسترسی به منابع آموزشی در سیستم آموزش مجازی به سهولت انجام می پذیرد. بدون حضور فیزیکی در مدرسه، می توان دسترسی به آرشیوهای آموزشی پیدا کرد.
  • کاهش هزینه های آموزش: آموزش مجازی هزینه‌ های مربوط به حضور فیزیکی در کلاس ‌های حضوری را کاهش می ‌دهد. در نتیجه دانش آموزان نیاز به اختصاص هزینه برای تردد در سطح شهر و تهیه وسیله نقلیه ندارند.
  • ایجاد تعاملات بیشتر: برقراری ارتباطات تعاملی در خدمات آموزش مجازی بیشتر می باشد و بدون محدودیت زمانی و مکانی اتفاق می افتد.

از این رو، علاوه بر دانشجویان، دانش آموزان نیز در مقاطع تحصیلی مختلف می توانند از سیستم آموزش مجازی بهره مند گردند و مدرسه آموزش از راه دور رایان کاشیها به تجربه، چنین خدماتی را به هموطنان ارائه می دهند.

آدرس : ایران، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخارمقدم، کوچه بهار، پلاک 22، طبقه اول

تماس با ما از طریق واتس اپ و تلگرام مدرسه: 09377679465

تماس با ما از طریق مدرسه(ثبت‌نام خارج از کشور): 02122383272
02122383598

شماره تماس واحد بزرگسال پسرانه / داخل کشور: 02122384524

واحد دبی
00971585951700
00971589099791
واحد عمان
0096899258727

ساعات کاری مدرسه:

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 4:30 بعدازظهر

پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 13
نمایش همه
علاقه مندی ها ()